ACUM Milan 0-1 Inter | Lautaro Martinez deschide scorul! Ibra si Lukaku, din nou fata in fata dupa SCANDALUL MONSTRU din Cupa

30

Urmarim si comentam impreuna meciul dintre AC Milan si Inter pe www.sport.ro si facebook.com/sport.ro.

AC Milan 0-1 Inter

Min 5: GOOOOL INTER! Lautaro Martinez deschide scorul din pasa lui Lukaku!

Min. 1: A inceput meciul!

Echipele de start:

AC Milan si Inter se intalnesc in etapa cu numarul douazeci si trei din Serie A. Echipa lui Pioli vine dupa doua meciuri fara victorie, in timp ce Inter nu a mai pierdut ultimele trei meciuri jucate.

Echipa lui Conte este lider in Serie A, urmata de AC Milan.

Ultima intalnire dintre cele doua s-a incheiat cu un real scandal, dupa ce Lukaku si Ibrahimovic s-au luat la cearta. Cei doi s-au incaierat atat pe teren, cat si in drumul spre vestiare la pauza, amenintandu-se!

Zlatan a fost eliminat in a doua repriza in acel meci, iar Inter s-a calificat in semifinalele Cupei, dupa ce a invins cu 2-1.